Greqia nuk gjen qetësi, ndihen sërish lëkundje tërmeti

Një tërmet ka lëkundur Greqine para pak minutash

Termeti kishte nje magnitude prej 3.9 te shkalles Rihter dhe erdhi nga nje thellesi 2 kilometra

Epiqendra ishte 5 kilometra larg Preveza, Greqi

Nuk ka raportime per deme./ shqiperia ime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *