Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka mbërritur në vendin e ngjarjes ku më parë u raportua për aksidentin e ndodhur pranë Kinema ‘Agimi’.Gjithashtu në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Një urban u përplas me një automjet, dhe si pasojë e aksidentit të dy përfunduan në Lanë.Sakaq dy persona pasagjerë të automjetit pësuan lëndime dhe u transportuan në spitalin e Traumës, ku sipas burimeve të BalkanWeb ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *