Pas një sezoni të lodhshëm në punë dhe një jete private e cila u kthye në publike, Bora Zemani po shijon siç i ka hije pushimet me familjen në Turqi.

Nga atje, moderatorja ka publikuar foto të ndryshme dhe mes tyre edhe foto nga pishina, pa pike grimi siç jemi mesuar ta shohim në ekran.

Ajo duket gjithashtu mjaft simpatike dhe terheqese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *