Pak kohë më parë mediat raportuan se ministrja Edona Bilali është në pritje të ëmbël. Pas angazhimeve në politikë, ministrja ka vendosur të marrë pushimet dhe ndodhet në Velipojë me bashkëshortin.

Nga atje ajo ka postuar këtë foto ku çifti shfaqet duke shijuar rrezet e diellit të ulur në shezlonge buzë detit, teksa ministrja zbulon dhe gjininë e fëmijës.

“Me djemtë e mi”, ka shkruar Bilali duke zbuluar kështu se është në pritje të një djali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *